Kincs tér
május 22-25.
Dugonics tér
május 22. péntek
Árkád Szeged színpad
13.30 Klúg Péter Művészeti Szakiskola Jelnyelvi produkció
14.30 Mesecsokor
Juhász Márk: A bolond falu
Kócsó Zalán: Mese Misikéről
Kócsó Mátyás: Mesék meséje
Gyimesi Zsófi: Boszorkány-szépségverseny
Moldován Gergely Zsolt: A néma királykisasszony
15.00 Népzene, hangszerbemutató: Patyi Zoltán, Nagy Gábor, Králik Gusztáv
17.00 Cristian Fodor és a Gyulafehérvári „Dor” népzenei együttes folklórműsora a Budapesti Román Kulturális Intézet Szegedi Fiókintézetének szervezésében
18.00 Tánctér
20.30 Tűzshow-Goldi
21.00 Táncház a Ménkű bandával
Egész nap: Napos Oldal a sérült Emberekért Alapítván: „Ismerj meg és fogadj el!”
május 23. szombat
10.00 Csanádpalota Városi Ifjúsági Fúvószenekar (Vezényel: Mátó Mátyás)
11.00 Korinda zenekar
13.00 Szeged Táncegyüttes gyermek csoportjai
14.30 Kegyetlen Koppány a Pannon tenger kalóza - kortárs cirkuszi produkció
16.00 Lengyel, ukrán, szerb és örmény néptáncosok, török zenészek fellépése a Csongrádi Múzsa Művészeti Egyesület szervezésében
18.00 Nemzetiségi Gála
20.30 Tűzshow-Goldi
21.00 Szerb táncház – zenél a Bánát zenekar
május 24. vasárnap
10.00 Zenés Zöld Mozgás az ETKA JÓGA alapján
11.30 A tengerkék kutyus - a Kövér Béla Bábszínház előadása
13.00 Tappancs - A felelős kutyatartásért: kutyabemutatóval egybekötött előadás
14.00 "Minden, ami Tánc!" - Royal Balettiskola (Szeged) klasszikus és modern koreográfiák
15.00 Szeged Táncegyüttes gyermek csoportjai
16.00 Geometro zenekar - jazz-fusion
17.00 Kegyetlen Koppány a Pannon tenger kalóza- kortárs cirkuszi produkció
19.00 Kucubanda
20.30 Tűzshow - Goldi
21.00 Bolgár Táncház a Balkán Táncegyüttessel
május 25. hétfő
10.00 PÜNKÖSDÖLŐ - Megelevenedő hagyományaink
Májusfaállítás – Bolgárdíszfaiskola felajánlásával
Pünkösdi Királyválasztás - családok versenye
Jelentkezés sms-ben, e-mailen: Aradi Ágnes, Tel.: 30/655-8005, agi.aradi@gmail.com
Jelentkezési határidő: 2015. május 22.
-lovaglás (segway)
-iszapjárás
-futás
-asszony-cipelés
-kislabda dobás
-kötélhúzás
-kakasütés
Eredményhirdetés – díjkiosztás
10.00-14.00 Alsóvárosi Tájház Kézműves foglalkozás
14.30 Irish Pearls - ír sztepp tánccsoport
15.00 SZIN Tehetségkutató
20.00 Newl & Zola
2015. május 22-25-ig
Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark jurtájában: rokkázás, kézi orsózás, körmönfonás, gyermekeknek lépegető falovacska, színező